235K, Prekrasne kuće s okućnicom u mirnom mjestu, Istra Posebna ponuda Aktivno
Svetvinčenat, IstarskaRef # : 235K
Prodaja 678.878 €
Na prodaju su tri kuće, svaka sa svojom okućnicom. Kuće se nalaze u mirnom mjestu Juršići, Općina Svetvinčenat.
Kuće se nalaze jedna do druge, te svaka ima svoj katastarski broj.
Kuća br. 1
Neto površina kuće je 128,94 m2, a površina cijele parcele je 174,15m2. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom, WC i prolazni hodnik. Na katu je stubište s hodnikom, tri spavaće sobe i kupaonica. U potkrovlju je isto kao i na katu: stubište s hodnikom, tri spavaće sobe i kupaonica. Na parceli, nalazi se garaža ispred kuće, a iza kuće je bazen.
Kuća br. 2
Neto površina kuće je 83,11 m2, a površina cijele parcele je 104,85m2. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom i WC. Na katu je stubište s hodnikom, dvije spavaće sobe i kupaonica. U potkrovlju je isto kao i na katu: stubište s hodnikom, dvije spavaće sobe i kupaonica. Na parceli, nalazi se pomoćna zgrada ispred kuće, a iza kuće je bazen.
Kuća br.3
Neto površina kuće je 78,54 m2, a površina cijele parcele je 99,93m2. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom i WC. Na katu je stubište s hodnikom, dvije spavaće sobe i kupaonica. U potkrovlju je isto kao i na katu: stubište s hodnikom, dvije spavaće sobe i kupaonica. Na parceli, nalaze se garaža i pomoćna zgrada ispred kuće, a iza kuće je bazen.
Juršići se nalaze 9 km od sjedišta općine, Svetvinčenat i nalazi se na prometnici Vodnjan – Svetvinčenat.
Kuće su u fazi izgradnje; prodaju se u kompletu ili zasebno po principu „ključ u ruke“.
Cijena u kompletu je 678.878,50 €, a cijena za zasebnu kupnju na upit.